Пређи на навигацију Пређи на претрагу
U+795E, 神
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-795E

[U+795D]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+795F]
U+FA19, 神
CJK COMPATIBILITY IDEOGRAPH-FA19

[U+FA18]
ЦЈК компатибилни идеографи
[U+FA1A]

(кинески)

U+795E, 神
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-795E

[U+795D]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+795F]
Објашњење.

Изговор:

пинјин: shén  
Loudspeaker.svg
(датотека)
шен

Радикал:

113036

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПрва књига Мојсијева, која се зове Постање,Глава 1

Видите такође