Пређи на навигацију Пређи на претрагу
Такође погледајте: , , , и 𢑚
U+7533, 申
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-7533

[U+7532]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+7534]
Emoji u1f238.svg
🈸 U+1F238, 🈸
SQUARED CJK UNIFIED IDEOGRAPH-7533
🈷
[U+1F237]
Enclosed Ideographic Supplement 🈹
[U+1F239]

(кинески)

Објашњење.
Објашњење.

Изговор:

пинјин: shēn  
Loudspeaker.svg(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

102

Значења:

...

Примери:

 1. 5 正和'[1]出去也是這樣
  1. 5 Yuē zài wǔ zhènghé shēn chū yòu chūqù, yěshì zhèyàng xíng.
   1. 5. И они отидоше. И опет изишавши у шести и девети сат, учини тако.

Синоними:

...🈸


Хомофони:

...

Серија:

 1. 系列#1649():

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Шаблон:Kate