Пређи на садржај

天空

天空 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: tiānkōng  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПрва књига Мојсијева, која се зове Постање,Глава 1

 1. 20 多多滋生生命地面以上天空
  1. 20 Shén shuō, shuǐ yào duōduō zīshēng yǒu shēngmìng de wù. Yào yǒu què niǎo fēi zài dìmiàn yǐshàng, tiānkōng zhī zhōng.
   1. 20. Потом рече Бог: Нека врве по води живе душе, и птице нека лете изнад земље под свод небески.
    1. Псал. 104:24
     1. 19 21

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

天空


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane