Пређи на садржај

(кинески)

U+9748, 靈
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-9748

[U+9747]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+9749]
Објашњење.

Изговор:

пинјин: líng  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

173096

Шаблон:Karakter

Значења:

...

Примери:

 1. 2 地是空虛混沌.淵面黑暗. 神的運行在水面上。
  1. 2 De shì kōngxū hùndùn. Yuān miàn hēi'àn. Shén de líng yùnxíng zài shuǐmiàn shàng.
   1. 2. А земља беше без обличја и пуста, и беше тама над безданом; и дух Божји дизаше се над водом.
    1. Иса. 40:12, Јер. 4:23

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Спољашње везе

 • [archchinese.com [1]]