Такође погледајте:
U+9152, 酒
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-9152

[U+9151]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+9153]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: jiǔ  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

...

Значења:

...

Примери:

 1. 30 所以你們其中就算你們
  1. 30 Suǒyǐ nǐ yào duì lì wèi rén shuō, nǐmen cóng qízhōng jiàng zhì hǎo de jǔ qǐ, zhè jiùsuàn wèi nǐmen chǎng shàng de liáng, yòu rú jiǔ zhà de jiǔ.
   1. 30. И реци им: Кад принесете најбоље од тога, тада ће се примити Левитима као доходак од гумна и као доходак од каце.

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:

Референце

Шаблон:Kateg

Спољашње Везе