Пређи на садржај

Такође погледајте: , , , и
U+722A, 爪
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-722A

[U+7229]
CJK Unified Ideographs
[U+722B]
Објашњење.

Изговор:

пинјин: zhuǎ  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Изговор:

пинјин: zhǎo  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

087

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 37 耶和華[1]
  1. 37 Dà wèi yòu shuō, yēhéhuá jiù wǒ tuōlí shīzi hé xióng de zhǎo, yě bì jiù wǒ tuōlí zhè fēi lì shì rén de shǒu. Sǎo luó duì dà wèi shuō, nǐ kěyǐ qù ba. Yēhéhuá bì yǔ nǐ tóng zài.
   1. 37. Још рече Давид: Господ који ме је сачувао од лава и медведа, Он ће ме сачувати и од овог Филистејина. Тада рече Саул Давиду: Иди, и Господ нека буде с тобом.
    1. 1 Сам. 7:12, 1 Сам. 20:13, 1 Дн. 22:11, 1 Дн. 22:16, Псал. 18:17, Псал. 63:7, Псал. 77:11, 2 Кор. 1:10


Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:

Референце

Шаблон:Kateg3 Шаблон:Kateg

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна