Такође погледајте: , , и
U+722B, 爫
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-722B

[U+722A]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+722C]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: zhǎo  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

087

Шаблон:Тетрада

Значења:

 1. Канџи радикал 87 варијанта (канџа)

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Немачки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Шаблон:Kateg3 Шаблон:Kateg

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane