Пређи на навигацију Пређи на претрагу
Такође погледајте: и
U+65A4, 斤
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-65A4

[U+65A3]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+65A5]

(кинески)

Објашњење.
црвена  

Изговор:

пинјин: jīn  
Loudspeaker.svg
(датотека)
ђин

Радикал:

069

Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

 1. ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Шаблон:Kateg3 Шаблон:Kateg

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна