U+722D, 爭
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-722D

[U+722C]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+722E]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: zhēng  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

087

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 1 外邦為甚麼爭鬧、萬民為甚麼謀算虛妄的事。
  1. 1 Wài bāng wéishènme zhēng nào, wànmín wéishènme móu suàn xūwàng de shì.
   1. 1. Зашто се буне народи и племена помишљају залудне ствари?
    1. 2 Дн. 32:15, Псал. 46:6, Мат. 2:4, Дела 4:25
     1. ... 2

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane