Пређи на садржај

Такође погледајте: и
U+6597, 斗
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-6597

[U+6596]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+6598]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: dòu  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

068

Карактер

Традиционално Традиционално Традиционално Једноставно


Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиАгеј, глава 2

 1. 16 一切日子有人二十只得了有人五十只得了二十
  1. 16 Zài nà yīqiè rìzi, yǒurén lái dào gǔ duī, xiǎng de èrshí dòu, zhǐdéle shí dòu. Yǒurén lái dào jiǔ chí, xiǎng de wǔshí tǒng, zhǐdéle èrshí tǒng.
   1. 16. Пре тога кад ко дође ка гомили од двадесет мера, беше десет; кад дође ка каци да добије педесет ведара из каце, беше двадесет;
    1. Јер. 48:33
     1. 15 17

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:

Референце

Шаблон:Kateg3 Шаблон:Kateg

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна