Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу
Такође погледајте:
U+6C0F, 氏
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-6C0F

[U+6C0E]
CJK Unified Ideographs
[U+6C10]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: shì  
Loudspeaker.svg
(датотека)
ши

Радикал:

Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

 1. 12 [1][2][3]
  1. 12 Yòu wèn wéi zhǔ láokǔ de tǔ fēi ná shì hé tǔ fù sā shì ān. Wèn kě qīn'ài wéi zhǔ duō shòu láokǔ de bǐ xi shì ān.
   1. 12. Поздравите Трифену и Трифосу, које се труде у Господу. Поздравите Персиду љубазну, која се много трудила у Господу.

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

[[Категорија:30:10:{{{4}}}]] [[Категорија:30:{{{4}}}]]


Спољашње везе

 • [archchinese.com [4]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

082 084