Такође погледајте: и
U+652F, 支
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-652F

[U+652E]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+6530]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: zhī  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

65

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 2 、作執事.這帳幕是主所[1]的、不是人所[1]的。
  1. 2 Zài shèng suǒ, jiùshì zhēn zhàngmù li, zuò zhíshì. Zhè zhàngmù shì zhǔ suǒ zhī de, bùshì rén suǒ zhī de.
   1. 2. Који је слуга светињама и истинитој скинији, коју начини Господ, а не човек.
    1. Јевр. 9:11

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:

Референце

 1. 1,0 1,1 希伯來書 8 [章][1]

Шаблон:Kateg

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна