Пређи на садржај

Објашњење.

Изговор:

пинјин: ba  
Аудио: (датотека)

Радикал:

122

Значења:

...

Примери:

 1. 7 咒罵壞人
  1. 7 Shì měi zhòumà shuō, nǐ zhè liú rén xuè de huàirén nǎ. Qù ba qù ba.
   1. 7. А Симеј овако говораше псујући: Одлази, одлази, крвопијо и зликовче!
    1. Псал. 55:3

Синоними:

...


Хомофони:

ㄅㄚˋ ㄅㄚˋ ˋ

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Спољашње везе

 • [archchinese.com [1]]
 • [i2bopomo [2]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane