педесет

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

педесет (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Аудио: noicon(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

 1. 6 五十[1]
  1. 6 shǔ dīng de zi sūn yǒu yuē dān de r zi biétóng zhe yǒu nán dīng shí
  2. 6. И од синова Адинових Евед син Јонатанов и с њим мушкиња педесет;

[[{{{2}}}|Језд. 2:15]], [[{{{3}}}|Нем. 7:20]]


Преводи

 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:

Сродни чланци са Википедије:

педесет

Шаблон:Tetr

 1. 以斯拉記 8 章[1]