Пређи на садржај

光景

光景 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: guāngjǐng  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиАгеј, глава 2

 1. 15 現在你們追想以前耶和華殿沒有一塊石頭石頭光景
  1. 15 Xiànzài nǐmen yào zhuīxiǎng, cǐ rì yǐqián, yēhéhuá de diàn, méiyǒu yīkuài shítou lěi zài shítou shàng de guāngjǐng.
   1. 15. А сада узмите на ум, од овог дана назад, пре него се положи камен на камен у цркви Господњој,
    1. 14 16

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...(scenery): 風景风景 (fēngjǐng), 景物 (jǐngwù), 景致 (jǐngzhì)


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

光景


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Мађарски:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна