Извор: Викиречник

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Loudspeaker.svg 175px (датотека)

Радикал:

...

Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

  1. ...
    1. ...
      1. ...
        1. ... ...

Синоними:

...

Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

  1. 下腳料下脚料
  2. 不出所料 (bùchūsuǒliào)
  3. 不夠料不够料
  4. 不料 (bùliào)
  5. 不料量

Сродни чланци са Википедије:


Преводи

  • Амхарски:
  • Арапски:
  • Африканс:
  • Бугарски:
  • Дански:
  • Енглески:
  • Француски:
  • Грузијски:
  • Грчки:
  • Хебрејски:
  • Хинди:
  • Италијански:
  • Јапански:
  • Кмерски:
  • Корејски:
  • Мађарски:
  • Немачки:
  • Непалски:
  • Норвешки:
  • Португалски:
  • Руски:
  • Српски:
  • Тамилски:
  • Украјински:
  • Шведски:
  • Шпански:

Референце