Пређи на садржај

U+754C, 界
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-754C

[U+754B]
CJK Unified Ideographs
[U+754D]
Објашњење.

Изговор:

пинјин: jiè  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

102

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 18
  1. 18 Dōng jiè zài hào lán, dà mǎ sè, jī liè, hé yǐsèliè dì de zhōngjiān, jiùshì yuē dàn hé. Nǐmen yào cóng běi jiè liàng dào dōnghǎi. Zhè shì dōng jiè.
   1. 18. А источну страну измерите од Аврана и од Дамаска и од Галада и од земље Израиљеве на Јордану, од те међе до мора источног. И то је источна страна.

Навигатор

... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [archchinese.com [1]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane