Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

,

U+77F3, 石
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-77F3

[U+77F2]
CJK Unified Ideographs
[U+77F4]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: shí  
Loudspeaker.svg
(датотека)
ши

Радикал: :石 112

Значења:

...

Примери:

 1. 17 他的根盤繞石[1]堆、扎入石[1]地。
  1. 17 Tā de gēn pánrào shí duī, zhā rù shí de.
   1. 17. Жиле његове заплећу се код извора, и на месту каменитом шири се;

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Изведене речи:


Претходна Страна Наредна

111 113

Листа 石: