Пређи на садржај

Такође погледајте: и
U+5348, 午
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5348

[U+5347]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+5349]

Кинески


(кинески)

Објашњење.
Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

024

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 14 預備逾越日子[1] 猶太 人看哪你們
  1. 14 Nà rì shì yùbèi yúyuè jié de rìzi, yuē yǒu wǔ zhèng. Bǐ lā duō duì yóutàirén shuō, kàn nǎ, zhè shì nǐmen de wáng.
   1. 14. А беше петак уочи пасхе око шестог сахата; и Пилат рече Јеврејима: Ево, цар ваш.
    1. 13 15

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Шаблон:Kateg

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane