Пређи на навигацију Пређи на претрагу
U+4E11, 丑
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E11

[U+4E10]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+4E12]

(кинески)

U+4E11, 丑
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E11

[U+4E10]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+4E12]
Објашњење.
Објашњење.

Изговор:

пинјин: chǒu  
Loudspeaker.svgnoicon(датотека)

Радикал:

001

Значења:

...

једн. and трад.

Примери:
...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

Изведене речи:
...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

  • Француски:
  • Немачки:
  • Италијански:
  • Шпански:
  • Португалски:
  • Арапски:
  • Руски:
  • Грчки:
  • Бугарски:
  • Шведски:

Презиме:

Референце

Шаблон:Kateg3 Шаблон:Kateg