Пређи на навигацију Пређи на претрагу

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: zhèng  
Loudspeaker.svg
(датотека)

Радикал:

077

Значења:

...

Примери:

 1. 5 這正是 神公義判斷的明證.叫你們可算配得 神的國、你們就是為這國受苦。
  1. 5 Zhè zhèng shì shén gōngyì pànduàn de míngzhèng. Jiào nǐmen kěsuàn pèi de shén de guó, nǐmen jiùshì wèi zhè guó shòukǔ.
   1. 5. За знак праведног суда Божјег да се удостојите царства Божјег, за које и страдате.
    1. Псал. 9:7, Псал. 33:5, Лука 20:35, Лука 21:13, Откр. 3:4
     1. 4 6

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane