Кинески


U+6B64, 此
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-6B64

[U+6B63]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+6B65]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 6 兒子
  1. 6 Sǎo luó dì sūnzi yuē ná dān de érzi mǐ fēi bō shè lái jiàn dà wèi, fúdì kòubài. Dà wèi shuō, mǐ fēi bō shè. Mǐ fēi bō shè shuō, pú rén zài cǐ.
   1. 6. А кад дође к Давиду Мефивостеј син Јонатана сина Сауловог, паде на лице своје и поклони се. А Давид рече: Мефивостеју! А он рече: Ево слуге твог.

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane