A

Из Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу
Такође погледајте: 351, 531, and 135
LetterA.svg
A U+0041, A
LATIN CAPITAL LETTER A
@
[U+0040]
Basic Latin B
[U+0042]
U+FF21, A
FULLWIDTH LATIN CAPITAL LETTER A

[U+FF20]
Halfwidth and Fullwidth Forms
[U+FF22]

A (српски)

Додатак:Варијанте од "a"

A, a
Latin A.png


Слогови: aмн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Loudspeaker.svg175px(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

...

Мнемоника: AUTO /АУТО/ADA


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Непалски:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Грузијски:
 • Тамилски:
 • Тибетански:
[2] Am-barmr

Сродни чланци са Википедије:

A