Пређи на садржај

ɐ

Такође погледајте: и Додатак:Варијанте од "a"

ɐ U+0250, ɐ
LATIN SMALL LETTER TURNED A
ɏ
[U+024F]
IPA Extensions ɑ
[U+0251]

међународни[уреди]

Енглески Википедија има an article на:
Википедија

Изговор[уреди]

Слово[уреди]

ɐ (upper case )

  1. The letter a turned.

Погледајте такође[уреди]

Симболи[уреди]

ɐ

  1. (IPA) near-open central vowel.