m

Извор: Викиречник
Jump to navigation Jump to search

m (српски)

ZNAMzanm
О слици

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Loudspeaker.svg175px(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

...


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Непалски:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Грузијски:
 • Тамилски:
 • Тибетански:

Сродни чланци са Википедије:

m

Суфикс

ma, mb, mv, mg, md, , me, , mz, mi, mj, mk, ml, mlj, mm, mn, mnj, mo, mp, mr, ms, mt, , mu, mf, mh, mc, , mdž,

Префикс

am, bm, vm, gm, dm, đm, em, žm, zm, im, jm, km, lm, ljm, mm, nm, njm, om, pm, rm, sm, tm, ćm, um, fm, hm, cm, čm, džm, šm