Такође погледајте:
U+8272, 色
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-8272

[U+8271]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+8273]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Аудио: (датотека)
[[Шаблон:zh-cir]]

Радикал:

Значења:

...

Примери:

 1. 3 掃羅行路、將到大馬色、忽然從天上發光、四面照著他.
  1. 3 Sǎo luó xínglù, jiāng dào dà mǎ sè, hūrán cóng tiānshàng fāguāng, sìmiàn zhàozhe tā.
   1. 3. А кад беше на путу и дође близу Дамаска, уједанпут обасја га светлост с неба,
    1. Дела 9:27, Дела 22:6, 1 Кор. 9:1, 1 Кор. 15:8
     1. 2 4

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

 • [archchinese.com [1]]

138 140