те

те (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Аудио: noicon(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

ВикицитатиШаблон:1 Мој. 4

Шаблон:119:003

Преводи

 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Тамилски:

Сродни чланци са Википедије:

те

Суфикс

те
теа, теб, тев, тег, тед, теђ, тее, теж, тез, теи, теј, тек, тел, тељ, тем, тен, тењ, тео, теп, тер, тес, тет, тећ, теу, теф, тех, тец, теч, теџ, теш

Префикс

те
ате, бте, вте, гте, дте, ђте, ете, жте, зте, ите, јте, кте, лте, љте, мте, нте, њте, оте, пте, рте, сте, тте, ћте, уте, фте, хте, цте, чте, џте, ште

Шаблон:Duon