Такође погледајте: и
U+6771, 東
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-6771

[U+6770]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+6772]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: dōng  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

075073

Значења:

Примери:

 1. 5 六子亞米利七子以薩迦八子因為 
  1. 5 Liùzi shì mǐlì, qīzi shì jiā, bāzi shì tài, yīnwèi shén é bié dōng.
   1. 5. Амило шести, Исахар седми, Феултај осми; јер га благослови Бог.

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Претходна Страна Наредна

Шаблон:Kate