Пређи на навигацију Пређи на претрагу
Такође погледајте: и
U+6A23, 樣
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-6A23

[U+6A22]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+6A24]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: yàng  
Loudspeaker.svg
(датотека)
јанг

Радикал:

061

Карактер

Традиционално Једноставно Shinjitai


Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 2

 1. 9 耶和華 使出來可以眼目果子食物園子當中生命分別
  1. 9 Yēhéhuá shén shǐ gè yàng de shù cóng dì li zhǎng chūlái, kěyǐ yuè rén de yǎnmù, qí shàng de guǒzi hǎo zuò shíwù. Yuánzi dāngzhōng yòu yǒu shēngmìng shù, hé fēnbié shàn è de shù.
   1. 9. И учини Господ Бог, те никоше из земље свакаква дрвећа лепа за гледање и добра за јело, и дрво од живота усред врта и дрво од знања добра и зла.
    1. 1 Мој. 3:22, Језек. 31:8
     1. 8 10
... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane

Изведене речи:

4
 1. јанг
 2. јан анг
 3. ја ан нг
 4. ј а н г

Фузи ћирилица:

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици