Пређи на садржај

U+88E1, 裡
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-88E1

[U+88E0]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+88E2]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Karakter Шаблон:Тетрада

Кинески

trad. /
simp.

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 18

 1. 9 他們亞伯拉罕 妻子撒拉 那裡
  1. 9 Tāmen wèn yàbólāhǎn shuō, nǐ qīzi sālā zài nàlǐ, tā shuō, zài zhàng péng lǐ.
   1. 9. И они му рекоше: Где је Сара жена твоја? А он рече: Ено је под шатором.
    1. 1 Мој. 24:67, Титу 2:5
     1. 8 10

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane