Пређи на навигацију Пређи на претрагу
U+5584, 善
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5584

[U+5583]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+5585]


(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: shàn  
Loudspeaker.svg
(датотека)
шан

Радикал:

...

Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПсалам 119

 1. 68教訓
  1. 68 Nǐ běn wéi shàn, suǒ xíng de yě shàn. Qiú nǐ jiāng nǐ de lǜ lì jiàoxun wǒ.
   1. 68. Ти си добар, и добро чиниш; научи ме наредбама својим.
    1. 2 Мој. 34:6, Псал. 107:1, Мат. 19:17
     1. 67 69

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane