Пређи на садржај

壇上

壇上 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: tánshàng  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

032

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 33 壇上[1]擺好了犢切眾人你們滿燔祭
  1. 33 Yòu zài tánshàng bǎihǎole chái, bǎ niúdú qiè chéng kuài zi, fàng zài chái shàng, duì zhòngrén shuō, nǐmen yòng sì gè tǒng shèng mǎn shuǐ, dào zài fánjì hé chái shàng.
   1. 33. И намести дрва, и јунца исеченог на комаде метну на дрва.
    1. 3 Мој. 1:6, Суд. 6:20

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... 6 ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

壇上


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane