Пређи на садржај

Такође погледајте: и
U+584A, 塊
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-584A

[U+5849]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+584B]

(кинески)

Изговор:

пинјин: kuài  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

32

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 6
  1. 6 Nà rén yào bō qù fánjì shēng de pí, fánjì shēng qiè chéng kuài zi.
   1. 6. Потом нека се одре жртва паљеница и нека се расече на делове.

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Спољашње везе

 • [archchinese.com [1]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane