Пређи на садржај

Објашњење.

Изговор:

пинјин: chái  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

075

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 8 子孫祭司脂油壇上
  1. 8 Yǎ lún zǐsūn zuò jìsī de, yào bǎ ròu kuài hé tóu, bìng zhīyóu, bǎi zài tánshàng huǒ de chái shàng.
   1. 8. Па онда синови Аронови свештеници нека наместе делове, главу и сало на дрва на огњу, који је на олтару.

Навигатор

... 1 ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... 1 ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane