Пређи на навигацију Пређи на претрагу
Такође погледајте: и
U+7A74, 穴
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-7A74

[U+7A73]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+7A75]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: xué  
Loudspeaker.svg
(датотека)

Радикал:

116

Значења:

...

Примери:
 1. 8 參孫就大大擊殺他們、連腿帶腰都砍斷了.他便下去住在以坦磐的穴[1]內。
  1. 8 Cān sūn jiù dàdà jī shā tāmen, lián tuǐ dài yāo dōu kǎn duànle. Tā biàn xiàqù zhù zài yǐ tǎn pán de xué nèi.
   1. 8. И поломи их љуто ногама по бедрима: Потом отиде и настани се у пећини од стене Итама
    1. 1 Дн. 4:3, 2 Дн. 11:6
    2. 7 [[]] [[]] 9

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:
...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

 1. 士師記 15 章[1]

Шаблон:Kateg

115 117

Листа 穴: