Пређи на садржај

U+74E6, 瓦
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-74E6

[U+74E5]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+74E7]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

098

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 9 王后瓦[1]實提在亞哈隨魯王的宮內、也為婦女設擺筵席。
  1. 9 Wánghòu wǎ shí tí zài yà hā suí lǔ wáng de gōng nèi, yě wèi fùnǚ shè bǎi yánxí.
   1. 9. И царица Астина учини гозбу женама у царском двору цара Асвира.

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:

Референце

Спољашње везе

 • [archchinese.com [2]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна