Пређи на навигацију Пређи на претрагу
Такође погледајте: 🈳
U+7A7A, 空
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-7A7A

[U+7A79]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+7A7B]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: kōng  
Loudspeaker.svgnoicon(датотека)
кунг

Радикал:

116

Значења:

...

Примери:

 1. 10 他們必知道我是耶和華.我說要使這災禍臨到他們身上、並非空[1]話。
  1. 10 Tāmen bì zhīdào wǒ shì yēhéhuá. Wǒ shuō yào shǐ zhè zāihuò líndào tāmen shēnshang, bìngfēi kōng huà.
   1. 10. И познаће да сам ја Господ и да нисам говорио узалуд да ћу им учинити то зло.
    1. 9 [[]] [[]] 11

Синоними:

...🈳


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

 • [lexilogos [2]]
 • [Biblija [3]]
 • [wordproject [4]]
 1. 以西結書 6 章[1]

Шаблон:Kate