Такође погледајте: , , и
U+77E2, 矢
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-77E2

[U+77E1]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+77E3]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: shǐ  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

111

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 22 情願我的肩頭從缺盆骨脫落、我的膀臂從羊矢[1]骨折斷。
  1. 22 Qíngyuàn wǒ de jiāntóu cóng quē pén gǔ tuōluò, wǒ de bǎngbì cóng yáng shǐ gǔzhé duàn.
   1. 22. Нека ми испадне раме из плећа, и рука моја нека се откине из зглоба.

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Шведски:

Референце

Спољашње везе

 • [archchinese.com [2]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна