Пређи на садржај

孫子

孫子 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Karakter Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиЈеремија, глава 36

 1. 14 首領打發孫子兒子巴錄那裡
  1. 14 Zhòng shǒulǐng jiù dǎfa gǔ shì de céng sūn , Shìlìmǐyǎ de sūnzi , ní tàn yǎ de érzi yóu dǐ dào Bālù nàli , duì tā shuō , nǐ jiāng suǒ niàn gĕi bǎixìng tīng de shū juǎn ná zaì shǒu zhōng dào wǒmen zhèlǐ lái . ní Lìyà de érzi Bālù jiù shǒu ná shū juǎn lái dào tāmen nàli .
   1. 14. Тада сви кнезови послаше к Варуху Јудија, сина Натаније сина Селемије, сина Хусијевог, и поручише му: Књигу коју си читао народу узми у руку и дођи овамо. И узе књигу у руку Варух, син Ниријин, и дође к њима.
    1. Језек. 2:6Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

孫子


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце