le

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу
Такође погледајте: Додатак:Варијанте од "le"

le (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: le  
Loudspeaker.svg
(датотека)
ле

Знак:

6.2

Радикал:

6

Сродни чланци са Википедије:

le


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

ле

Листа фрекфенција
8 Претходни: zhè
Следећи:

Изведене речи: le

2
 1. ле
 2. л е

Фузи ћирилица: le

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици