Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

,

U+9023, 連
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-9023

[U+9022]
CJK Unified Ideographs
[U+9024]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: lián  
Loudspeaker.svg
(датотека)
љен

Радикал:

162

Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

Викицитати2. Мојсијева, глава 26

 1. 4
  1. 4 zài zhè xiāng lián de màn zi mò fú biān shàng、 yào zuò lán sè de niǔ kòu. zài nà xiāng lián de màn zi mò fú biān shàng、 yě yào zhào yàng zuò。
   1. 4. И начини петље од порфире по крају једног завеса, где ће се крајеви састављати, и тако начини по крају другог завеса, где ће се крајеви састављати.
    1. Ефес. 4:13, Кол. 2:2, Кол. 2:19
     1. 3 5

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Спољашње везе

 • [archchinese.com [1]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane