Пређи на садржај

U+5E54, 幔
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5E54

[U+5E53]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+5E55]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 19 我們有這指望如同靈魂的錨、又堅固又牢靠、且通入幔[1]
  1. 19 Wǒmen yǒu zhè zhǐwàng rútóng línghún de máo, yòu jiāngù yòu láokào, qiě tōng rù màn nèi.
   1. 19. Који имамо као тврд и поуздан ленгер душе, који улази и за најдаље завесе,
    1. 3 Мој. 16:15, Псал. 130:7, Јевр. 9:7

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane