Пређи на садржај

Такође погледајте:
U+7167, 照
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-7167

[U+7166]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+7168]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: zhào  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

086

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПсалам 119

 1. 149慈愛聲音耶和華典章
  1. 149 Qiú nǐ zhào nǐ de cí'ài, tīng wǒ de shēngyīn. Yēhéhuá ā, qiú nǐ zhào nǐ de diǎnzhāng, jiāng wǒ jiù huó.
   1. 149. Чуј глас мој по милости својој, Господе; по суду свом оживи ме.
    1. 148 150

Шаблон:119:149

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane