(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: ǎi  
Аудио: (датотека)

Радикал:

111

Значења:

...

Примери:

 1. 3 他要看看耶穌 是怎樣的人.只因人多、他的身量又矮[1]、所以不得看見。
  1. 3 Tā yào kàn kàn yēsū shì zěnyàng de rén. Zhǐ yīn rén duō, tā de shēn liang yòu ǎi, suǒyǐ bùdé kànjiàn.
   1. 3. И искаше да види Исуса да Га позна; и не могаше од народа, јер беше малог раста;

Синоними:

...


Хомофони:

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Спољашње везе

 • [archchinese.com [2]]
 • [i2bopomo [3]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane