Пређи на садржај

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПсалам 119

 1. 75耶和華知道公義使受苦誠實
  1. 75 Yēhéhuá ā, wǒ zhīdào nǐ de pàn yǔ shì gōngyì de. Nǐ shǐ wǒ shòukǔ, shì yǐ chéngshí dài wǒ.
   1. 75. Знам да су судови Твоји, Господе, праведни, и по правди ме караш.
    1. Псал. 89:30, Иса. 38:16, Јевр. 12:10
     1. 74 76

Шаблон:119:075

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane