Пређи на садржај

現在

現在 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: xiànzài  
Аудио: (датотека)

Радикал:

096

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиКњига пророка Агеја,Глава 1

 1. 5 現在耶和華如此你們省察自己行為
  1. 5 Xiànzài wàn jūn zhī yēhéhuá rúcǐ shuō, nǐmen yào xǐngchá zìjǐ de xíngwéi.
   1. 5. Зато сада овако вели Господ над војскама: Узмите на ум путеве своје.
    1. 4 6

Навигатор

... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

現在


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane