U+96C0, 雀
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-96C0

[U+96BF]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+96C1]

Кинески


(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: què  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПрва књига Мојсијева, која се зове Постање,Глава 1

 1. 22 一切滋生繁多充滿海中地上
  1. 22 Shén jiù cì fú gěi zhè yīqiè, shuō, zīshēng fánduō, chōngmǎn hǎizhōng de shuǐ. Què niǎo yě yào duō shēng zài dìshàng.
   1. 22. И благослови их Бог говорећи: Рађајте се и множите се, и напуните воду по морима, и птице нека се множе на земљи.
    1. 1 Мој. 8:17, Јер. 29:6
     1. 21 23

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Шаблон:Kateg3 Шаблон:Kateg

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна