множите

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

множите (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Loudspeaker.svgnoicon(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

Викицитати

Видите такође
 • Проширени садржај

  Навигатор

  ... ... ... ... ... ...
  ... ... ... ... ... ... ...
  ... ... ... ... ... ...


  Преводи

  • Амхарски:
  • Енглески:
  • Италијански:
  • Немачки:
  • Шпански:
  • Француски:
  • Фински:
  • Грчки:
  • Корејски:
  • Непалски:
  • Хинди:
  • Руски:
  • Португалски:
  • Македонски:
  • Хебрејски:
  • Арапски:
  • Мађарски:
  • Бугарски:
  • Кинески:
  • Грузијски:
  • Тамилски:
  • Тибетански:

  Референце


  Сродни чланци са Википедије:

  множите