Пређи на навигацију Пређи на претрагу
Такође погледајте:
U+8A13, 訓
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-8A13

[U+8A12]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+8A14]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: xùn  
Loudspeaker.svg(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

149

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПсалам 119

Шаблон:PSAL 119
173 Претходни: 舌頭
Следећи:

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
3 ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Шаблон:Kate

Спољашње везе

 • [archchinese.com [2]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane

Шаблон:119:173