Извор: Викиречник
Jump to navigation Jump to search

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: shè  
Loudspeaker.svg
(датотека)

Радикал:

149

Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПсалам 119

 1. 110惡人網羅沒有偏離訓詞
  1. 110 Èrén wéi wǒ shè xià wǎngluó. Wǒ què méiyǒu piānlí nǐ de xùncí.
   1. 110. Безбожници су ми метнули замку; али од заповести Твојих не застраних.
    1. 109 111

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...

Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...

Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane